ELEKTROCB.CZ - již 28 let prodáváme elektrospotřebiče

Tento e-shop provozuje společnost VORÁČEK s.r.o. spolu s moderní prodejnou elektrospotřebičů v Českých Budějovicích. Prodáváme pouze výrobky schválené pro prodej v ČR, zajištěné certifikátem oprávněného dovozce.

Můžeme se pochlubit bohatými zkušenostmi a týmem specialistů, kteří jsou vždy připraveni na vaše dotazy. Můžete se tak spolehnout, že Vás budou vždy obsluhovat proškolení pracovníci s dlouholetou praxí ve svém oboru.

Proč nakoupit právě v e-shopu ELEKTROCB.CZ?

garance Máme více než 28-ti letou zkušenost s prodejem elektra. Velké množství značek a typů spotřebičů zdarma přivezeme, dáme přímo na místo a poskytneme prvotní informace. U vybraných značek nabízíme navíc zdarma svoz starého elektrospotřebiče do sběrného dvora. Kolektiv pracovníků prodejny ELEKTROCB.CZ má příjemné vystupování, rád poradí se vším, co je potřeba ohledně spotřebičů a téměř vždy najde optimální řešení.

Jsme důvěryhodný e-shop

Spokojenost a zkušenosti našich zákazníků je možné posoudit na největším obchodním portále - Heureka.cz.
Přes 4000 kladných recenzí je dobrým důkazem našeho profesionálního přístupu.

Montáž, doprava a servis

montáž zdarma Kromě standardní nabídky dopravy může náš zákazník k řadě výrobků využít možnost montáže nebo dopravy přímo našimi odborníky. K více než tisícovce produktů navíc poskytujeme jako bonus montáž zdarma!

Kalkulace domácích spotřebičů

více výhodněji Vyberte si z naší nabídky jakékoliv domácí spotřebiče a my vám vypracujeme individuální cenovou nabídku přímo pro vás! Využijte naší akce Více výhodněji.

Profesionální poradenství Miele

spotřebiče miele Profesionální spotřebiče vyžadují profesionální přístup. Na naší bezplatné lince Miele Vám náš specialista odborně poradí a pomůže vybrat tu nejlepší variantu do Vaší domácnosti.

25 výdejních míst po ČR

Součástí našeho prodejního zázemí jsou rozsáhlé sklady. Výdejní místa po celé České republice v kombinaci s naší dopravou vytváří široký rádius pro pohodlné a rychlé převzetí vašeho nákupu.

Navštivte nás v naší
kamenné prodejně elektro
v Českých Budějovicích

Chelčického 19 | mapa

Miele Online Brand Store

Original Miele Brand Store

Jsme držiteli certifikátů oficiálního a autorizovaného prodejce vysoce kvalitních elektrospotřebičů německého výrobce Miele.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Naše kvalitní služby prověřilo více než 3000 zákazníků.

Provozovatelem e-shopu je VORÁČEK s.r.o. České Budějovice, IČ: 26082241, DIČ: CZ26082241

Jsme silný specializovaný obchod zaměřený na prodej elektrospotřebičů
© 1994 - 2023

Zapsáno u KS v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 16053

E-SHOP od EDGERING