Montáž po JČ zdarma

Montáž a doprava domácích spotřebičů ZDARMA po jižních Čechách!

Na kvalitu služeb zákazníkům dbáme především, a tak zákazníkům z Jihočeského kraje velkou část domácích spotřebičů sami přivezeme a zapojíme. Náš tým techniků Vám jako bonus zajistí svoz starého spotřebiče. Starý spotřebič odpojí a poté odveze.

Vynesení spotřebiče do patra lze zajistit po telefonické domluvě s naším specialistou.

Jak na to?

Zakupte si u nás novou pračku, lednici, myčku či jiný domácí spotřebič s označením "Montáž po jižních Čechách zdarma"

Po přijetí Vaší objednávky budete kontaktováni naším specialistou, se kterým si domluvíte ideální termín závozu. Naše zákaznické centrum je připraveno každý pracovní den od 9:00 do 17:00.

Součástí montáže je automaticky také doprava zdarma. Montáž i dopravu zajišťují zaměstnanci naší společnosti. Máte tak jistotu maximální vstřícnosti, ochoty a profesionálního přístupu!

(Z technických důvodů nejsme schopni zajistit montáž vestavných odsavačů.)

Postup našich techniků při montáži

  • Při instalaci spotřebiče se provádí několik kroků. Prvním krokem je rozbalení spotřebiče z obalu. Následuje umístění spotřebiče na předem určené místo, a pokud se jedná o vestavný spotřebič tak i jeho případné uchycení. Poté se spotřebič připojí k potřebným zdrojům, jako je například elektrická síť nebo vodovodní potrubí, aby byl připraven k použití.

  • Když je potřeba vyměnit starý spotřebič za nový, provádí se celý proces včetně odvozu a odpojení starého spotřebiče. Nejprve se spotřebič odpojí od všech potřebných zdrojů, jako je například elektrická zásuvka, vodovod nebo odpad. Poté se starý spotřebič odveze na místo určené k likvidaci, aby byl předán recyklačnímu středisku nebo likvidován v souladu s platnými předpisy.

Navštivte nás v naší
kamenné prodejně elektro
v Českých Budějovicích

Chelčického 19 | mapa

Miele Online Brand Store

Original Miele Brand Store

Jsme držiteli certifikátů oficiálního a autorizovaného prodejce vysoce kvalitních elektrospotřebičů německého výrobce Miele.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Naše kvalitní služby prověřilo více než 3000 zákazníků.

Provozovatelem e-shopu je VORÁČEK s.r.o. České Budějovice, IČ: 26082241, DIČ: CZ26082241

Jsme silný specializovaný obchod zaměřený na prodej elektrospotřebičů
© 1994 - 2023

Zapsáno u KS v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 16053

E-SHOP od EDGERING