Prodáváme elektro již 26 let. Jsme autorizovaný prodejce Original Miele Brand Store → Informace o objednávkách

PO - PÁ
8:00 - 15:00
+420 602 103 257

VÍCE SPOTŘEBIČŮ VÝHODNĚJŠÍ CENA

Šicí stroj

Brother CS70S

12345

CS70S

  • DOPRAVA po ČR + SK ZDARMA
  • Prodloužená záruka 3 roky
  • PŘIPRAVENO K ODESLÁNÍ Objednejte do 12:00 hodin,
    odešleme ještě dnes 18.5.2021

6145,- Kč Cena bez DPH: 5078,51 Kč

+ - KOUPIT

Kalkulačka splátek

KÓD ZBOŽÍ: 51017

Šicí stroj - Brother CS70S

Šicí stroj s LCD displejem, 70 programů, navlékač, zapošívací tlačítko, volné rameno, LED osvětlení pracovní plochy.

Brother CS70S - novinka

Elektronický šicí stroj s displejem, má 70 programů z toho 7 druhů automatických knoflíkových dírek, plynulé nastavení délky stehů do 5mm a šířky stehů do 7mm pomocí tlačítek displeje, navlékač nitě do jehly, zapošívací tlačítko na hlavě stroje, volné rameno, LED osvětlení pracovní plochy.

Šicí stroj Brother CS70S má funkce, které vám usnadní práci a šití pro vás bude příjemnou zábavou. Šicí stroj je elektronický, má celokovové odolné tělo, přehledný displej a LED osvětlení pracovní plochy. Pomocí displeje jednoduše nastavíte délku stehu až do 5 mm a šířku stehu až do 7 mm. Elektronicky nastavitelná je také poloha jehly. Stroj umí šít dvojjehlou. K dispozici je vám dále navlékač nitě do jehly a zapošívací tlačítko na hlavě stroje, se kterým snadno zapošijete. Stroj nabízí 70 programů pro klasické i dekorativní stehy, a z toho 7 funkcí pro šití knoflíkových dírek v jednom kroku. Napětí horní nitě je ručně ovladatelné. Šicí stroj Brother je dodáván se sadou příslušenství včetně online videonávodů.

Základní výhody šicího stroje Brother CS70S 70 druhů stehů: klasické, strečové, overlockové, ozdobné, vyšívací, látací 7 druhů automatické knoflíkové dírky včetně konfekční plynule nastavitelná šířka stehu do 7 mm, délka až do 5 mm zvládá pružné materiály a prošije i riflovinu tichý díky rotačnímu chapači, nit vkládáte jednoduše shora průhlednou krytkou vidíte, kolik nitě vám zůstává na cívce úsporné a jasné osvětlení šicí plochy pomocí LED diod odolné celokovové tělo stroje na displeji vidíte doporučenou patku pro vybraný steh, šířku i délku stehu jednoduchá regulace napětí nitě rychlá volba stehů tlačítky u displeje automatický navlékač nitě do jehly zpětné šití a zapošívání ořezávač nitě na boku stroje – nepotřebujete nůžky rychloupínací systém patek Snap-on ponorný podavač látky – při látání zoubky jednoduše schováte 7 patek v základní výbavě stroje volné rameno pro šití nohavic a rukávů praktická přihrádka na příslušenství možnost šití dvojjehlou (dokoupitelné příslušenství) 3 roky záruka Příslušenství v základní výbavě:

základní patka s fixací polohy (na stroji) patka pro ozdobné stehy patka pro slepý steh zipová patka oboustranná kovová overlocková patka patka pro šití knoflíkových dírek patka pro přišívání knoflíků 4 cívky spodní nitě štěteček, páráček, šroubovák náhradní jehly 130/705H pedál, kabel měkký kryt český návod Technické parametry:

Automatický navlékač: ano

Počet stehů: 70

Knoflíková dírka: automatická, 7 druhů

Šířka stehu: nastavitelná 0-7 mm

Délka stehu: nastavitelná 0-5 mm

Šití dvojjehlou: ano

Rychlost šití: 750 stehů / min

Hmotnost: 6,7 kg

Šicí stroje Brother jsou kvalitní stroje s dlouhou tradicí. Japonská značka Brother již oslavila 110 let existence, tyto šicí stroje vynikají jednoduchou a příjemnou obsluhou, jsou prakticky bezporuchové a velmi oblíbené, mezi zákazníky. Navíc díky LED osvětlení a úsporným motorům mají tyto stroje nízkou spotřebu energie a tím šetří životní prostředí.

cena:

Vybrat pouze:

Úvod / MALÉ SPOTŘEBIČE / Šití / Šicí stroje (22)

Lucznik 2008 Weronika II

DOPRAVA ZDARMA Okamžité odeslání zboží Lucznik 2008 Weronika II

Připraveno k odeslání3990,-

DETAIL KOUPIT

Brother CS70S

DOPRAVA ZDARMA Okamžité odeslání zboží Brother CS70S

Připraveno k odeslání6145,-

DETAIL KOUPIT

Brother KE20

DOPRAVA ZDARMA Okamžité odeslání zboží Brother KE205990,-

Připraveno k odeslání5741,-

DETAIL KOUPIT

Brother KD40

DOPRAVA ZDARMA Okamžité odeslání zboží Brother KD40

Připraveno k odeslání6380,-

DETAIL KOUPIT

strana: 12..6>

Navštivte nás v naší
kamenné prodejně elektro
v Českých Budějovicích

Chelčického 19 | mapa

Miele Online Brand Store

Original Miele Brand Store

Jsme držiteli certifikátů oficiálního a autorizovaného prodejce vysoce kvalitních elektrospotřebičů německého výrobce Miele.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Naše kvalitní služby prověřilo více než 3000 zákazníků.

Provozovatelem e-shopu je VORÁČEK s.r.o. České Budějovice, IČ: 26082241, DIČ: CZ26082241

Jsme silný specializovaný obchod zaměřený na prodej elektrospotřebičů
© 1994 - 2021

Zapsáno u KS v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 16053

E-SHOP od EDGERING